Dashboard | +Follow
Like A Paradise
*happy birthday*
Thursday, May 21, 2009 • 12:07 AM • 0 comments


..happy birthday to you..
..happy birthday to you..
..happy birthday to ZYDA..
..happy birthday to you..
[muah.muah]

..21 may 1990..

seorang bayi yang sangat comel selamat dilahirkan di Hospital Kajang. anak ke-5 cik amat dan cik esah. dhia ada adik baru. comel kot. yang pasti.pipi die sangat boyot. tgk dr gambar je. nk tgk? dtg umah dhia. sume pix kami(adik beradik) ada di"frame"kan di dinding umah dhia. hehe.. comel la gak.kot.kot.mana la dhia taw! umur dhia time tu 2 tahun. hehe.. muka die iras2 abah. pix die dlm pasport, kalo diletakkan misai, sebijik cm pix dlm pix abah dlm pasport! haha. copy and paste. uui anak abah. sbb tu name ko cm2.

(cmni la comelnye)

nama:nurazidah binti muhammed ibarim
nickname:uui,zyda,azid,mok
d.o.b:21 may 1990
p.o.b: Hospital Kajang
bestfriend: kak ngah(Mieza)
kakak kesayangan: dhia
boyfriend kesayangan: anchoi
makanan kegemaran: semua yg mak masak(mak masak sedap sgt!)
minuman kegemaran: teh o ais
hobi:karaoke
education: UNIKOP(cawangan Melaka-Taman Cheng)
course: seni jahitan
cita-cita: tailor berjaya(senang! baju raya bg die buat aje)
citer 1:
uui: ko nie pendek la
dhia: kan abah kiter pendek
uui: atok kiter pendek gak kan
dayah: ko pon pendek la ngokngek!

citer 2
dhia: ko kentut eyh?
uui: mne de(wt muka selamba)
dhia: abeh tu sp lak?dlm bilik nie ade ko ngn aku jek! tak kan wan kot(wan tu arwah nenek)
uui: yela kot!
dhia:bongek sgt! kentut busuk bau tempoyak!

citer 3
jurulatih PLKN: eyh, nie kembar zyda ke?
uui: aah.tp die pendek sbb asyik kene ketuk ngn zyda
dhia:sengal.ngokngek kan ko nie.
uui:[senyum kambing]

p/s: aku bangga dpt adik 3 suku cmnie. sbb die slalu wt aku gelak. aku ada kakak tp garang2.. xley ngam ngn pale aku





(nie die dak 3 suku tu)


(dgn dhia di rumah kampung saia)




(kami gler camera!)

p/s:

uui,aku sayang ko.

ko sayang aku tak?

kalo sayang aku,

ko buat sepasang baju kurung utk aku.

kain ko bli,ko buat,nk labuci2.aku nk kaler hijau pucuk pisang.

lastly, syg ko slamanye! ko jgn asyik nk syg anchoi jek!

Labels:


xoxo, The Shining Star



Disclaimer

LobLob Dhia
Hi,im nasha aziz eh? DHIA. 24 Y.O, pendek, hidung kemek! love you if you love me more! enuff fer that



« Go back to entries
« Look her profile
« Exchange Link is open
« Anything here

Taggie Board

. .
Back to past



Credits


Template : Aulia Septiya
Edited : LobLob
Helped : Ayem, AskarrPink, Ziera
Header & Cursor : Ziera
Background : Qihah
Font : Google